Opleidingsplaatsen

Opleiding KOB voor HBO’ers B&U en Infra – Post HBO

De opleiding KOB voor HBO’ers wordt gegeven op 1 locatie in het land.

KOB opleidingen Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen

In alle onderstaande opleidingsplaatsen kun je terecht voor de KOB opleiding B&U (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen).

Voor de KOB opleiding Infra (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen) kun je inschrijven in Bergen op Zoom, ‘s-Hertogenbosch, Haarlem, Heerenveen, Holten, Twente (Almelo), Rotterdam en Utrecht.

Van de op de site en correspondentie vermelde opleidingsplaatsen, avonden en tijden kan worden afgeweken indien de KOB daartoe besluit. Tevens kunnen bij kleine aantallen inschrijvingen combinatiegroepen worden gevormd.

Neem contact op met de directeur van de opleidingsplaats in jouw omgeving als je een vraag hebt over een opleiding, vooropleiding, lesttijden enz.

Amersfoort
A. Mak
Aalscholverlaan 13
3862 KH Nijkerk
Telefoon mobiel: 06-51568981
Telefoon privé: 033-2458643
mak@bob-kob.nl

Amsterdam
R.A Cossé
Verrijn Stuartweg 48
1112 AX Diemen
Telefoon werk: 020-6007878
Fax: 020-6940986
Telefoon mobiel: 06-53557367
cosse@bob-kob.nl

Arnhem
ing. J.M.R. Duifhuizen
Het Hoog 19
6681 DE Bemmel
Telefoon werk: 026-3129400
Telefoon mobiel: 06-20078828
duifhuizen@bob-kob.nl

Bergen op Zoom
J.J. Verkamman
Frederik Hendriklaan 3
4301 NZ Zierikzee
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl

Breda
J.J. Verkamman
Frederik Hendriklaan 3
4301 NZ Zierikzee
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl

Den Haag
O.L.M. Polders
IJzerwerf 17
2544 EP Den Haag
Telefoon werk: 070-3997410
Fax: 070-3908194
Telefoon mobiel: 06-29410990
polders@kob.nl

Eindhoven
ing. A.W. Peters
Derpsestraat 43
5751 KB Deurne
Telefoon mobiel: 06-42318242
Telefoon privé: 0493-312948
peters@bob-kob.nl

Goes
J.J. Verkamman
Frederik Hendriklaan 3
4301 NZ Zierikzee
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl

Groningen
H. Oosting
Varik 3
9461 TK Gieten
Telefoon mobiel: 06-55162129
oosting@kob.nl

Haarlem 
ing. F.G. Post
Driehuizerkerkweg 126
1985 HD Driehuis
Telefoon mobiel: 06-19429684
Telefoon privé: 0255-755640
post@bob-kob.nl

Heerenveen
A. Feenstra
Ljouwerterdijk 13
8491 GA Akkrum
Telefoon mobiel: 06-12601668
Telefoon privé: 0566-652346
feenstra@kob.nl

Heerhugowaard
G. Krouwel
Bloemgaarde 48
1902 HE Castricum
Telefoon mobiel: 06-52092682
Telefoon privé: 0251-651782
krouwel@kob.nl

‘s-Hertogenbosch-Oss
J.M.A.H. Welten
Amsteleindstraat 62
5345 AX Oss
Telefoon mobiel: 06-43779795
Telefoon privé: 0412-456490
welten@bob-kob.nl

Holten
W. Rouw
Troelstralaan 2
8014 ZB Zwolle
Telefoon privé: 038-4661457
rouw@bob-kob.nl

Limburg (Beek)
P.J.M. Jacobs
Vroenstraat 82
6462 VN Kerkrade
Telefoon werk: 046-4742410
Telefoon mobiel: 06-43659872
Telefoon privé: 045-5463980
jacobs@bob-kob.nl

Rotterdam 
J.A. Markus
Marathon 6
2924 XD Krimpen aan den IJssel
Telefoon mobiel: 06-21518147
Telefoon privé: 0180-512549
markus@bob-kob.nl

Twente (Almelo)
ing. J. Roelofs
Garvesingel 99
7672 BK Vriezenveen
Telefoon mobiel: 06-40713480
Telefoon privé: 0546-563339
roelofs@kob.nl

Utrecht
A. Mak
Aalscholverlaan 13
3862 KH Nijkerk
Telefoon mobiel: 06-51568981
Telefoon privé: 033-2458643
mak@bob-kob.nl

Zwolle
W. Rouw
Troelstralaan 2
8014 ZB Zwolle
Telefoon privé: 038-4661457
rouw@bob-kob.nl

Neem telefonisch of per mail contact met ons op

079-325 24 50

info@bob-kob.nl