Opleidingsplaatsen

Opleiding KOB voor HBO’ers B&U en Infra – Post HBO

De opleiding KOB voor HBO’ers wordt gegeven op 1 locatie centraal in het land.

KOB opleidingen Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen

In alle onderstaande opleidingsplaatsen kun je terecht voor de KOB opleiding B&U (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen).

Voor de KOB opleiding Infra (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen) kun je inschrijven in Bergen op Zoom (Breda, Goes), ‘s-Hertogenbosch, Haarlem, Heerenveen, Holten, Twente (Almelo), Dordrecht en Utrecht.

Lesavonden
Van de, op de site en in correspondentie, vermelde opleidingsplaatsen, avonden en tijden kan worden afgeweken indien de KOB daartoe besluit. Tevens kunnen bij kleine aantallen inschrijvingen combinatiegroepen worden gevormd. Klik hier voor de (voorlopige) lesavonden.

Neem contact op met de directeur van de opleidingsplaats in jouw omgeving als je een vraag hebt over een opleiding, vooropleiding, lestijden enz. Zie hieronder voor hun contactgegevens.

Amersfoort
T. Jansen
Telefoon mobiel: 06-105 30 511
jansen@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen-Amersfoort
Hardwareweg 15
3821 BL Amersfoort

Amersfoort
A. Mak
Telefoon mobiel: 06-515 68 981
Telefoon privé: 033-24 58 643
mak@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen-Amersfoort
Hardwareweg 15
3821 BL Amersfoort

Amsterdam
R.A Cossé
Telefoon werk: 020-600 78 78
Telefoon mobiel: 06-535 57 367
cosse@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Amsterdam
Verrijn Stuartweg 48
1112 AX Diemen

Arnhem
P. Koppelaar
Telefoon mobiel: 06-460 07 017
koppelaar@bob-kob.nl
Locatie: ReVaBo
Pastoor Bruggemanlaan 33A
6861 GR Oosterbeek

Arnhem
ing. J.M.R. Duifhuizen
Telefoon mobiel: 06-200 78  828
duifhuizen@bob-kob.nl
Locatie: ReVaBo
Pastoor Bruggemanlaan 33A
6861 GR Oosterbeek

Bergen op Zoom
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-514  17  845
Telefoon privé: 0111-41 72 37
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: ROC West Brabant
Nobellaan 50
4622 AJ Bergen op Zoom

Breda
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-514 17 845
Telefoon privé: 0111-41 72 37
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: Bouwschool Breda
Biesdonkweg 31
4826 KS BREDA

Delft
W. Schouten
Telefoon mobiel: 06-532 69 589
schouten@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen West
Rijnweg 10
2627 BK Delft

Dordrecht 
M.W.M. Blankenstein (tijdelijk)
Telefoon: 079-325 24 69
blankenstein@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Zuid-Holland-Zuid
M.H. Trompweg 229
3317 BS Dordrecht

Dordrecht 
H.J. van Noordenne
Telefoon mobiel: 06-534 39 651
vannoordenne@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Zuid-Holland-Zuid
M.H. Trompweg 229
3317 BS Dordrecht

Eindhoven
G.G.J. van Doorn
Telefoon mobiel: 06-231 45 972
vandoorn@bob-kob.nl
Locatie: Sint Joriscollege
Roostenlaan 296
5644 BS Eindhoven

Goes
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-514 17 845
Telefoon privé: 0111-41 72 37
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Zuid-West
Industriestraat 7
4462 EZ Goes

Groningen
M.F. de Vries
Telefoon mobiel: 06-370 85 754
devries@bob-kob.nl
Locatie: Alfa College
Adm. de Ruyterlaan 2
9726 GR Groningen

Haarlem 
ing. F.G. Post
Telefoon mobiel: 06-194 29 684
Telefoon privé: 0255-75 56 40
post@bob-kob.nl
Locatie: Nova College
Zijlweg 203
2015 CK Haarlem

Heerenveen
M.F. de Vries
Telefoon mobiel: 06-370 85 754
devries@bob-kob.nl
Locatie: Vakcollege Sevenwolden
Ds Kingweg 8
8446 KZ Heerenveen

Heerhugowaard
L. Schoenmaker
Telefoon mobiel: 06-23299550
schoenmaker@bob-kob.nl
Locatie: Espeq
W.M. Dudokweg 66
1703 DC Heerhugowaard

Heerhugowaard
G. Krouwel
Telefoon mobiel: 06-520 92 682
Telefoon privé: 0251-65 17 82
krouwel@bob-kob.nl
Locatie: Espeq
W.M. Dudokweg 66
1703 DC Heerhugowaard

‘s-Hertogenbosch-Oss
J.M.A.H. Welten
Telefoon mobiel: 06-437 79 795
Telefoon privé: 0412-45 64 90
welten@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen vestiging Oss
Gasstraat Oost 12
5349 AV OSS

Holten
M. Heutink
Telefoon mobiel: 06-37181038
heutink@bob-kob.nl
Locatie: SPG InfraVak
Produktieweg 13
7451 PR Holten

Holten
W. Rouw
Telefoon privé: 038-46 61 457
rouw@bob-kob.nl
Locatie: SPG InfraVak
Produktieweg 13
7451 PR Holten

Limburg (Beek)
P.J.M. Jacobs
Telefoon mobiel: 06-436 59 872
Telefoon privé: 045-54 63 980
jacobs@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Limburg
Stationstraat 100
6191 BG Beek

Twente (Almelo)
R. Herman
Telefoon mobiel: 06-225 26 638
herman@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Twente
Veldkampsweg 24
7605 AR Almelo

Utrecht
T. Jansen
Telefoon mobiel: 06-105 30 511
jansen@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Utrecht
Utrechthaven 13
3433 PN Nieuwegein

Utrecht
A. Mak
Telefoon mobiel: 06-515 68 981
Telefoon privé: 033-24 58 643
mak@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Utrecht
Utrechthaven 13
3433 PN Nieuwegein

Zwolle
M. Heutink
Telefoon mobiel: 06-371 81 038
heutink@bob-kob.nl
Locatie: Talentstad School voor VO
Blaloweg 1
8041 AH Zwolle

Zwolle
W. Rouw
Telefoon privé: 038-46 61 457
rouw@bob-kob.nl
Locatie: Talentstad School voor VO
Blaloweg 1
8041 AH Zwolle

Neem telefonisch of per mail contact met ons op

079-325 24 50

info@bob-kob.nl