Opleidingsplaatsen

Opleiding KOB voor HBO’ers B&U en Infra – Post HBO

De opleiding KOB voor HBO’ers wordt gegeven op 1 locatie centraal in het land.

KOB opleidingen Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen

In alle onderstaande opleidingsplaatsen kun je terecht voor de KOB opleiding B&U (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen).

Voor de KOB opleiding Infra (Techniek, Opdrachtverwerving & calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering en Ondernemen) kun je inschrijven in Bergen op Zoom, ‘s-Hertogenbosch, Haarlem, Heerenveen, Holten, Twente (Almelo), Rotterdam en Utrecht.

Van de op de site en correspondentie vermelde opleidingsplaatsen, avonden en tijden kan worden afgeweken indien de KOB daartoe besluit. Tevens kunnen bij kleine aantallen inschrijvingen combinatiegroepen worden gevormd.

Neem contact op met de directeur van de opleidingsplaats in jouw omgeving als je een vraag hebt over een opleiding, vooropleiding, lesttijden enz. Zie hieronder voor hun contactgegevens.

Amersfoort
A. Mak
Telefoon mobiel: 06-51568981
Telefoon privé: 033-2458643
mak@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen-Amersfoort
Hardwareweg 15
3821 BL Amersfoort

Amsterdam
R.A Cossé
Telefoon werk: 020-6007878
Telefoon mobiel: 06-53557367
cosse@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Amsterdam
Verrijn Stuartweg 48
1112 AX Diemen

Arnhem
ing. J.M.R. Duifhuizen
Telefoon werk: 026-3129400
Telefoon mobiel: 06-20078828
duifhuizen@bob-kob.nl
Locatie: ReVaBo
Pastoor Bruggemanlaan 33A
6861 GR Oosterbeek

Bergen op Zoom
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: ROC West Brabant
Nobellaan 50
4622 AJ Bergen op Zoom

Breda
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: Bouwschool Breda
Biesdonkweg 31
4826 KS BREDA

Den Haag
O.L.M. Polders
Telefoon werk: 070-3997410
Telefoon mobiel: 06-29410990
polders@bob-kob.nl
Locatie: Stichting Haagbouw
Zichtenburglaan 216
2544 EB Den Haag

Eindhoven
G.G.J. van Doorn
Telefoon mobiel: 06-23145972
vandoorn@bob-kob.nl
Locatie: Sint Joriscollege
Roostenlaan 296
5644 BS Eindhoven

Goes
J.J. Verkamman
Telefoon mobiel: 06-51417845
Telefoon privé: 0111-417237
verkamman@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Zuid-West
Industriestraat 7
4462 EZ Goes

Groningen
G.J. Ribberink
Telefoon mobiel: 06-83718802
Telefoon privé: 0598-45 03 05
ribberink@bob-kob.nl
Locatie: Alfa College
Adm. de Ruyterlaan 2
9726 GR Groningen

Haarlem 
ing. F.G. Post
Telefoon mobiel: 06-19429684
Telefoon privé: 0255-755640
post@bob-kob.nl
Locatie: Nova College
Zijlweg 203
2015 CK Haarlem

Heerenveen
G.J. Ribberink
Telefoon mobiel: 06-83718802
Telefoon privé: 0598-45 03 05
ribberink@bob-kob.nl
Locatie: Vakcollege Sevenwolden
Ds Kingweg 8
8446 KZ Heerenveen

Heerhugowaard
G. Krouwel
Telefoon mobiel: 06-52092682
Telefoon privé: 0251-651782
krouwel@bob-kob.nl
Locatie: Espeq
W.M. Dudokweg 66
1703 DC Heerhugowaard

‘s-Hertogenbosch-Oss
J.M.A.H. Welten
Telefoon mobiel: 06-43779795
Telefoon privé: 0412-456490
welten@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen vestiging Oss
Gasstraat Oost 12
5349 AV OSS

Holten
W. Rouw
Telefoon privé: 038-4661457
rouw@bob-kob.nl
Locatie: SPG InfraVak
Produktieweg 13
7451 PR Holten

Limburg (Beek)
P.J.M. Jacobs
Telefoon mobiel: 06-43659872
Telefoon privé: 045-5463980
jacobs@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Limburg
Stationstraat 100
6191 BG Beek

Rotterdam 
J.A. Markus
Telefoon mobiel: 06-21518147
Telefoon privé: 0180-512549
markus@bob-kob.nl
Locatie: Zadkine
Prins Alexanderlaan 55
3067 GB Rotterdam

Twente (Almelo)
ing. J. Roelofs
Telefoon mobiel: 06-40713480
Telefoon privé: 0546-563339
roelofs@bob-kob.nl
Locatie: Bouwmensen Twente
Veldkampsweg 24
7605 AR Almelo

Utrecht
A. Mak
Telefoon mobiel: 06-51568981
Telefoon privé: 033-2458643
mak@bob-kob.nl
Locatie: ROC Midden Nederland
Harmonielaan 2
3438 EB Nieuwegein

Zwolle
W. Rouw
Telefoon privé: 038-4661457
rouw@bob-kob.nl
Locatie: Talentstad School voor VO
Blaloweg 1
8041 AH Zwolle

Neem telefonisch of per mail contact met ons op

079-325 24 50

info@bob-kob.nl