Opleidingskosten KOB voor 2012/2013 onveranderd

De opleidingskosten van de KOB voor het studiejaar 2012/2013 blijven gelijk ten opzichte van dit studiejaar, zo heeft het Bestuur besloten.

Als je het komend studiejaar weer inschrijft voor een van de avondopleidingen, word je niet geconfronteerd met een verhoging van de opleidingskosten. Per opleiding zijn de kosten inclusief de leermiddelen bruto
€ 2.245. Als je onder de CAO voor de bouwnijverheid valt, krijg je van het O&O-fonds een subsidie van € 450-, waardoor je netto uitkomt op € 1.795,-.

Geld

Ook voor de post hbo-opleiding ‘KOB voor HBO’ers’ blijven de opleidingskosten voor 2012/2013 gelijk. Bruto zijn de kosten
€ 4.800,- Ook hier is de subsidieregeling van het O&O-fonds van toepassing als je onder de CAO voor de bouwnijverheid valt. Na aftrek van de subsidie van € 450,- kom je uit op een netto bedrag € 4.350,-.

KOB opleidingen Techniek en Management in de bouw
De KOB geeft avondopleidingen voor mensen die verder willen komen in de bouw en infra. Voor mensen met een bouw of infra beroepsopleiding op niveau van MBO-4, maar óók voor mensen met geen of weinig  beroepsopleiding bouw of infra.

Wil je verder komen en groeien naar een kaderfunctie zoals calculator, werkvoorbereider, uitvoerder, projectleider? Of wil je zelfs voor jezelf beginnen? Dan biedt de KOB uitkomst! ’s Avonds studeren en direct overdag toepassen wat je hebt geleerd: een ideale combinatie. De opleidingen van de KOB: Techniek, Commerciële bedrijfsvoering, Calculatie, Werkvoorbereiding & uitvoering, Ondernemen.

KOB opleiding voor HBO’ers
Voor HBO’ers bouw en civiele techniek is er de éénjarige KOB Managementopleiding. De praktijkopleiding omvat vier colleges van elk twee dagen plus vier werkbijeenkomsten van een dag en intensieve zelfstudie. De opleiding is een post-HBO opleiding, erkend door de Stichting post HBO Nederland.

15/02/2012